در حال نمایش 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

برند بهرینگر Behringer

برند بهرینگر Behringer که نام آن برگرفته از نام یک مهندس سوییسی میباشد یک کمپانی ساخت تجهیزات صدا و استودیو میباشد که توانسته رقیب جدی سایر برند های مطرح جهان شود.

کارخانه این میکروفون واقع در کشور چین میباشد اما تمامی محصولات آن به سفارش آلمان یعنی کمپانی بهرینگر تولید میشود. این کمپانی در سال 1989 در ویلیش آلمان تاسیس شد اما نام آن همانطور که گفتیم از اسم یک مهندس سوییسی به نام اولی بهرینگر گرفته شده است.

برند بهرینگر Behringer توانسته با نبوغ و پشتکار فراوان محصولاتی نظیر: انواع میکروفون خانگی و استودیویی، انواع میکسر در طرح ها و مدل های متفاوت، انواع بلندگو و اسپیکر و به طور کلی تمامی تجهیزات صدابرداری تولید کند.

اولی بهرینگر در سال 1961 در کشور سوییس در یک خانواده اهل موسیقی و هنر به دنیا آمد. شرکت بهرینگر به فعالیت و تولید خود ادامه داد تا در سال 2010 گروه هولدینگ میوزیک توسط اولی بهرینگر تاسیس شد و تعدادی از شرکت های معتبر مانند تی سی الکترونیک، تی سی هلیکن، بهرینگر، بوگرا و … به آن پیوستند.
میکروفون بهرینگر
میکروفون بهرینگر نیز یکی دیگر از برند های معتبر و با کیفیت ساخت میکروفون و تجهیزات صدابرداری است.

این برند که محصول کشور آلمان میباشد، نام آن برگرفته از نام یک مهندس سوییسی به نام اولی بهرینگر در سال 1989 تاسیس شد.

این برند به سرعت پیشرفت کرد و توانست در سال 2007 در لیست جهاردهمین کارخانه تولید تجهیزات صدا و موسیقی قرار گیرد.

این برند اوایل کار خود را با تولید پیانو های برند بهرینگر آغاز کرد اما طولی نکشید وارد عرصه صدابرداری نیز شد. به طوری که امروزه میکرون های باسیم، بدون سیم و یقه ای با کیفیتی را تولید میکند.

برای خرید میکروفن میتوانید با کارشناسان نواکده ارتباط برقرارکنید و مشاوره رایگان دریافت کنید.