مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

سازدهنی ایستاپ easttop

سازدهنی ایستاپ نیز یکی از برند های معتبر تولید سازدهنی کروماتیک میباشد. امروزه شرکت های مختلفی دست به ساخت سازدهنی های مختلف زده اند. یکی از این برند ها ایستاپ میباشد.

ایستاپ یک برند چینی میباشد، اما یک برند معتبر و با کیفیت چینی. بسیاری افراد با شنیدن کلمه چینی تصور میکنند این ساز کیفیت مناسبی ندارد. اما چنین نیست، ایستاپ طی چندین سال سابقه در ساخت انواع سازدهنی های کروماتیک ثابت کرد که توانایی خاصی در تولید ساز ها دارد. امروزه نوازندگان بسیاری از این برند استقبال کردند.

کیفیت این برند به قدری مناسب است که شما میتوانید با سازدهنی های ایستاپ به راحتی هر نت و آهنگ سازدهنی که میخواهید بنوازید و از آن لذت ببرید.

یکی از بهترین مدل ها برای شروع یادگیری همین مدل ایستاپ میباشد. مدل های مختلف سازدهنی ایستاپ باعث شده هنرجویان مبتدی و کسانی که قصد شروع یادگیری را دارند بتوانند با خیال راحت مدل مد نظر خود را انتخاب کنند.

با سازدهنی های برند ایستاپ حتی حرفه ای ها نیز میتوانند نوازندگی سطح بالایی را تجربه کنند و از تکنیک های سازدهنی کروماتیک در نوازندگی خود استفاده کنند.

ویژگی های سازدهنی ایستاپ

به طور کلی ما سازدهنی های کروماتیک را از نظر قیمت میتوانیم در 3 دسته تقسیم کنیم.

  1.  ارزان قیمت
  2.  میان رده
  3.  گران قیمت

بسیاری از افراد برای شروع یادگیری به سراغ سازدهنی های ارزان قیمت میروند و تصور میکنند که این کار به نفع آن ها میباشد. ارزان بودن سازدهنی تا حدی کار درستی است که باعث نشود شما به سمت انتخاب اشتباه بروید.

یعنی باید دقت داشته باشید ارزان بودن را فدای کیفیت ساز نکنید. سازهای ارزان قیمت از کیفیت ساخت و صدای پایینی برخوردارند. این ساز ها خیلی سریع نیاز به تعمیر پیدا میکنند و اکثرا هم قابل تعمیر نیستند.

اگر نگاهی به مقاله شناخت سازدهنی کروماتیک بیاندازید متوجه میشوید که متریال و جنس سازدهنی بسیار مهم و حیاتی میباشد.

اما برند ایستاپ توانسته سازهای ارزان قیمت اما با کیفیتی را تولید و عرضه کند. یعنی اگر شما قصد خرید یک ساز ارزان قیمت را داشتید بهترین گزینه را میتوانید از بین سازدهنی ایستاپ انتخاب کنید.

سازدهنی ایستاپ به نوعی ارزان ترین ساز های با کیفیت میباشد. این مدل را شما میتوانید با خیال راحت تا سطح حرفه ای همراه داشته باشید و از آن استفاده کنید.

البته این برند سازدهنی های گران قیمتی مانند سازدهنی ایستاپ تیتانیوم super performer 12 تولید که که از متریال بسیار خوب و با کیفیتی هم ساخته شده.

اهمیت یک سازدهنی ارزان و با کیفیت

اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید که سازدهنی شما در تمام مراحلِ آموزش سازدهنی، یادگیری و نوازندگی همراه شماست. پس باید در انتخاب یک همراه بسیار دقت کنید. نوع و کیفیت سازدهنی در یادگیری شما بسیار تاثیر گذار است.

یک سازدهنی با کیفیت میتواند انگیزه و شور و اشتیاق شما را در یادگیری و نوازندگی افزایش دهد. سازدهنی ایستاپ با قیمت ارزان، خود مراقب انگیزه و شور و اشتیاق شما برای یادگیری نیز هست.

شما باید همواره در مراحل یادگیری مراقب انگیزه خود باشید اگر شما یک سازدهنی بی کیفیت یا تقلبی را انتخاب کنید ممکن است آینده موسیقی خود را تهدید کنید یا حتی باعث شود خیلی زود از آن دل زده شوید و نوازندگی را رها کنید.

سازدهنی ایستاپ معروف است به ارزان ترین سازدهنی های با کیفیت. یعنی مناسب ترین برند برای کسانی که قصد خرید یک سازدهنی ارزان قیمت را دارند میباشد.

معرفی چند سازدهنی ایستاپ

دراین مرحله میخواهیم چند مدل سازدهنی ایستاپ پر طرفدار را به شما معرفی کنیم. اولین و پر طرفدار ترین سازدهنی ایستاپ مدل EASTTOP T1248NV میباشد. این سازدهنی را میتوان گفت ارزان ترین مدل ایستاپ میباشد که نسبت به قیمت آن از صدایی دلنشین برخوردار است.

EASTTOP T1248NV

مدل دیگر این برند سازدهنی کینگ دریم میباشد. سازدهنی King Dream یک انتخاب مناسب برای شروع یادگیری میباشد.

یکی دیگر از سازهای زیبای برند ایستاپ که با 12 سوراخ میتوانید وسعت صدایی برابر با 3 اکتاو کامل را با آن داشته باشید.

سازدهنی King Dream

مدل دیگر سازدهنی ایستاپ T1248 F میباشد. این سازدهنی را میتوان گفت دومین سازدهنی ایستاپ پرطرفدار میباشد. این سازدهنی با ترکیب رنگ طلایی مشکی زیبایی را به حد خود رسانده است.

تغییر در طراحی صفحات پوشاننده آن نسبت به مدل قبل در کنار رنگ زیبایی آن باعث شده این ساز همانند یک شی لوکس به نظر برسد.

ایستاپ T1248 F

چرا باید از نواکده خرید کنیم؟

یکی از جذاب ترین و البته حساس ترین مراحل یادگیری سازدهنی، خرید آن میباشد. چرا که این خرید شماست که در تمام مراحل یادگیری و آموزش همراه شماست. ساز شما باید سازی اصل و با کیفیت باشد تا بتوانید حس واقع نوازندگی را با آن درک کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

همچنین در نواکده خدمات تعمیر سازدهنی نیز برای شما عزیزان فراهم شده است تا در بروز مشکل یا نیاز داشتن به سرویس و کوک سازدهنی آن را نزدیک خود داشته باشید.

نواکده که مدت هاست در فروش سازدهای بادی نظیر سازدهنی و ملودیکا فعالیت دارد به شما اطمینان میدهد که میتوانید سازی با کیفیت و اصل را در اینجا انتخاب و تهیه کنید. نواکده تمامی سازهای خود را با ضمانت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

سازدهنی ایستاپ مخصوص چه سطحی میباشد؟

به طور کلی سازدهنی ایستاپ مخصوص مبتدیان و کسانی که میخواهند به تازگی شروع کنند میباشد. یکی از بهترین گزینه ها برای شروعی جذاب و دلنشین میباشد.

تا چه مدت میتوانیم از این سازها استفاده کنیم؟

پاسخ این سوال بستگی به روند تمرین و پیشرفت شما دارد. درست است که این ساز برای شروع گزینه مناسبی میباشد اما هر زمان که شما به سطح حرفه ای رسیدید خود نیاز پیدا خواهید کرد که ساز خود را ارتقا دهید.