در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

ملودیکا یاماها

اگر به دنبال خرید ملودیکا هستید بدون شک مدل‌های مختلفی از ملودیکا یاماها را نیز به شما پشنهاد کرده‌اند. چرا که قیمت ملودیکا یاماها نسبت به کیفیت ساخت آن‌ها بسیار مناسب هستند. یاماها مدت هاست در حوزه ساخت ملودیکا تبحر خاصی به دست آورده به طوری که تمامی نوازندگان محصولات این برند را میشناسند یا از آن استفاده کرده اند.

ملودیکا که به نام های ملودینا، پیانیکا، هارمونیکای کلیدی نیز یاد میشود یک ساز بادی برگرفته از ساز پیانو میباشد. مدل اولیه آن بسیار شبیه به پیانو بود اما رفته رفته پیشرفت های چشم گیری داشت.

ملودیکا یاماها محصول کشور ژاپن میباشد. این شرکت در سال 1887 تاسیس شد. در ابتدا موسس برند یاماها نیز مانند برند هوهنر در حوزه ساخت ساعت فعالیت داشت. ولی بعد از بازسازی یک ارگ قدیمی به ساز علاقه خاصی پیدا کرد به طوری که امروزه به یک برند تولید ساز مشهور تبدیل شده.

به طوری که آوازه ملودیکا یاماها سراسر جهان پیچیده و نوازندگان بسیاری از خرید ملودیکا یاماها رضایت داشتند. برند یاماها درابتدای کار خود چندین ارگ برای مدارس ژاپن به سفارش وزیر آموزش پرورش تولید کرد. بعد از چند سال دانش و اطلاعات خود را در زمینه ملودیکا نیز پیاده کرد. امروزه ملودیکا یاماها به حدی پیشرفته شده که بسیاری از اساتید تهیه آن را به هنرجویان خود پیشنهاد میدهند.
نکته
برای خرید ملودیکا، ویژگی های زیر را در نظر بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید.

معرفی برند یاماها yamaha

برند یاماها yamaha یکی از معتبر ترین برند های ساخت آلات موسیقی یاماها  میباشد. این برند ژاپنی علاوه بر آلات موسیقی تولیدات بسیاری داشته و تا کنون توانسته در عرصه های مختلف محصولات بی نظیری تولید کند.

یاماها اهل ژاپن، بنیانگذار این برند و تولید کننده انواع آلات موسیقی میباشد که در 20 آوریل 1851 در ژاپن به دنیا آمد. امروزه این برند در ساخت سازهایی نظیر ملودیکا، انواع گیتار و انواع پیانو و کیبورد فعالیت چشم گیری دارد.

یاماها

معرفی چند ملودیکا یاماها

یاماها نیز مانند سایر برند ها ملودیکاهای خود را در مدل های 26 کلید، 32 کلید و 37 کلید تولید میکند. این مدل ها به ترتیب 2 ، 2/5 و 3 اکتاو صدا را پوشش میدهند. کیفیت ملودیکا یاماها به حدی میباشد که میتوانید با خیال راحت از تمام کلید های آن استفاده کنید و صدایی زیبا و شفاف را تولید کنید.

ملودیکای 26 کلید به دلیلی ابعاد کوچکی که دارد گزینه بسیا مناسبی برای کودکان و دانش آموزان میباشد. این مدل به راحتی برای کودکان قابل حمل میباشد و راحت میتوانند آن را در دستان خود بگیرند و با آن بنوازند.

مدل 32 کلید ملودیکا یاماها گزینه بسیار مناسبی برای هنرجویان و کسانی که میخواهند به تازگی آموزش ملودیکا را شروع کنند میباشد. اساتید برای شروع ملودیکا 32 کلید را پیشنهاد میکنند. در زیر دو مدل معروف ملودیکا 32 کلید یاماها را به شما پیشنهاد میدهیم.

تفاوت ملودیکاهای 26 کلید و 32، 37 کلید چیست؟

به طور کل ملودیکاهای 26 کلید با داشتن 2 اکتاو صدا و به دلیل ابعاد کوچک آن گزینه ماسبی برای کودکان میباشد. ملودیکا 32 کلید و 37 کلید نیز با داشتن به ترتیب 2/5 و 3 اکتاو صدا گزینه مناسبی برای بزرگسالان میباشد.

چرا باید از نواکده خرید کنیم؟

یکی از جذاب ترین و البته حساس ترین مراحل یادگیری ملودیکا، خرید آن میباشد. چرا که این خرید شماست که در تمام مراحل یادگیری و آموزش همراه شماست. ساز شما باید سازی اصل و با کیفیت باشد تا بتوانید حس واقع نوازندگی را با آن درک کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

برای کوک و سرویس ملودیکای خود حتما با تکنسین نواکده در ارتباط باشید.

نواکده که مدت هاست در فروش سازدهای بادی نظیر سازدهنی و ملودیکا فعالیت دارد به شما اطمینان میدهد که میتوانید سازی با کیفیت و اصل را در اینجا انتخاب و تهیه کنید. نواکده تمامی سازهای خود را با ضمانت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.