سازدهنی

کلاس آنلاین آموزش سازدهنی

آموزش سازدهنی محمدجواد قیطاسی

تکنولوژی با حضور پررنگ خود در زندگی ما امکاناتی را برای ما فراهم آورده است که بسیاری از محرومیت‌ها و محدودیت‌ها را از میان برمی‌دارد. یکی از این امکانات جذاب امکان آموزش از راه دور به صورت آنلاین می‌باشد که بستر‌های بی‌نظیری را برای آموزش فراهم کرده است.

هدف از برگزاری این کلاس‌ها در اصل رفع محدودیت‌های حاصل از کمبود و عدم وجود استاد سازدهنی در نقاط مختلف کشورمان است. استاد در این کلاس‌ها گام به گام همراه با هنرجو حرکت می‌کند و راه را برای او روشن می‌کند تا هنرجو بتواند به مهارت کافی در این ساز دست پیدا کند.

با شرکت در کلاس‌های آنلاین سازدهنی از اتلاف وقت خود در ترافیک و مسیر رسیدن به کلاس و دیگر موارد جلوگیری خواهید کرد و با آرامش خیال به یادگیری خواهید پرداخت.

سازدهنی، سازی نوستالژیک و بسیار حرفه‌ای است و احتمالا بسیار با آن‌چه که در ذهن دارید متفاوت است. درادامه به معرفی دوره‌ی آموزشی سازدهنی در قالب چند سوال می‌پردازیم:

نحوه برگزاری کلاس‌های آنلاین سازدهنی چگونه است؟

این کلاس‌ها به صورت اختصاصی برای هر فرد و یک بار در هفته برگزار می‌شود. بستر برگزاری این کلاس‌ها شبکه اجتماعی (whats app)  و به صورت تصویری می‌باشد.

کلاس‌ها در یک زمان از پیش تعیین شده در موعد مقرر برگزار می‌شود و هنرجو موظف است در زمان برگزاری کلاس حضور پیدا کند.

در صورت نیاز و ضرورت، زمان برگزاری کلاس قابلیت انعطاف و تغییر را دارد. همچنین پس از چند جلسه از برگزاری کلاس در صورت عدم تمایل هنرجو به ادامه کلاس‌ها پول باقی کلاس‌ها عودت داده می‌شود.

مدرس این دوره‌ی آموزشی کیست؟

مدرس این دوره محمدجواد قیطاسی است که به خوبی با این ساز آشناست و مدت‌های طولانی با این ساز خو گرفته است. این علاقه و مهارت بی نظیر ایشان در کنار مهارت‌های تدریس فوق‌العاده، ترکیبی بی نظیر و مفید را برای هنرجو‌ها مهیا کرده است.

آیا برای شروع آموزش سازدهنی باید ساز تهیه کنیم؟

خیر. روال آموزش سازدهنی و به طور کلی موسیقی به گونه‌ای است که مدتی را در ابتدای آموزش (دوهفته) را به آموزش اصول و تئوری موسیقی می‌پردازیم تا هنرجو با درک کاملی از مسیر پیش رو در یادگیری این ساز خوش نوا قدم بردارد.

پس از گذراندن جلسه‌های اولیه هنرجو راه خود را پیدا خواهد کرد و با توجه به سبک مورد نظر و مشاوره‌های تیم آکادمی اقدام به خرید سازدهنی مناسب می‌کند.

کلاس آوزش آنلاین سازدهنی

زمان هر کلاس‌ چقدر است؟

مدت برگزاری هر کلاس نیز 30 تا 40 دقیقه می‌باشد.

آیا کلاس‌های آنلاین مانند کلاس‌های حضوری نتیجه می‌دهد؟

تمام تلاش ما این است که کلاس‌هایی آنلاین غنی و پرمحتوا برگزار کنیم به گونه‌ای که حتی کیفیتی بالاتر از کلاس‌های حضوری داشته باشد. نتیجه این کلاس‌ها نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. نیمی از قضیه ما هستیم که متهعد به انجام کار به بهترین شکل ممکن هستیم و نیمی دیگر از قضیه نیز هنرجو می‌باشد که باید متعهدانه وظایف خود را انجام دهد.

همچنین برای اطمینان خاطر شما از کیفیت کلاس های آنلاین ویدئو‌هایی را از هنرجویان آنلاین بر روی کانال آکادمی قرار داده‌ایم.

هنرجو چه وظایفی را برعهده دارد؟

شما هنرجوی عزیز باید مطالب هرجلسه و همچنین وظایف و تمریناتی را که استاد بر عهده شما می‌گذارد را به بهترین شکل انجام دهید تا آموزش ناقص نماند. شرکت به موقع و فعال در کلاس‌ها از دیگر وظایف هنرجو می‌باشد. تمرکز و تعهد حین آموزش لازمه‌ی موفقیت شما در یادگیری این ساز می‌باشد.

در چه مدت زمانی می‌توانیم در سازدهنی به مهارت برسیم؟

مهارت در نواختن سازدهنی مانند دیگر سازهای موجود در دنیای موسیقی به طور معمول به مدت زمان قابل توجهی نیاز دارد. این مدت زمان می‌تواند با توجه به استعداد و پشتکار هنرجو کوتاه و یا طولانی باشد و می‌توان گفت همه چیز بستگی به خود شما دارد.

با یادگیری اصول و مهارت های اولیه شما قادر خواهید بود با تلاش و پشتکار و علاقه و عشقی که به این هنر می‌دهید به سرعت پیشرفت کنید و حتی بتوانید از اساتید این حوزه شده و دیگر علاقمندان را نیز از این حال خوب سیراب کنید.

 

هزینه‌های کلاس به چه ترتیبی است؟

هزینه‌های کلاس انلاین سازدهنی مبلغ 200 هزار تومان برای چهار جلسه در ماه است و به صورت یکجا دریافت می‌شود. همانطور که گفتیم درصورت عدم تمایل به برگزاری ادامه کلاس ها پول جلسات باقی مانده عودت داده می‌شود.

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام می‌توانید از طریق روش های زیر اقدام کنید:

واتس‌آپ 09108839439

تلگرام

تماس مستقیم با شماره 09108839439

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *