• تعمیر سازدهنی، کوک سازدهنی و سرویس سازدهنی از دیگر خدمات مجموعه نواکده است که در کنار فروش انواع سازدهنی و برگزاری کلاس های آنلاین آموزش سازدهنی، یک پکیج کامل از خدماتی که شما نیاز دارید تا وارد دنیای بزرگ این ساز کوچک شوید را در اختیارتان می گذارد.

  در صورت تمایل به برقراری رابطه با تکنسین نواکده از طریق زیر میتوانید عمل کنید.

  واتس آپ و تماس تلفنی 09017612001

  معرفی سازدهنی و ساختار آن

  سازدهنی یا هارمونیکا از دسته ساز های بادی محسوب میشود. تولید صدا در این ساز حاصل ارتعاش تیغه های فلزی نصب شده درون ساز است. این تیغه ها با توجه به متریال استفاده شده برای ساخت آن در سبک های مختلف قابل استفاده خواهد بود. یک سازدهنی از اجزای مختلفی مانند کاور پلیت، رید پلیت، تیغه، ویندسیور، دهنی، سیستم اسلاید، فنر و بافر ساخته شده است.

  هر یک از این اجزا در سازدهنی وظیفه ای برعهده دارند که با گذشت زمان و نگهداری نامناسب ساز ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض لوازم داشته باشد. بی اهمیت بودن به ایرادات سازدهنی باعث میشود کیفیت صدای ساز به شدت افت کند زیرا هر ایرادی در سازدهنی نهایتا بر روی صدای آن تاثیر خواهد گزاشت.

  در سازدهنی تیغه ها باعث تولید صدا و ویندسیور ها باعث ذخیره هوای دمیده شده در ساز میشود. وجود ویندسیور ها باعث میشود که بیشتر هوای دمیده شده در ساز به صدا تبدیل شود. ویندسیور ها قطعات پلاستیکی کوچکی هستند که ممکن است در صورت مرغوب نبودن جنس آن و یا نشت مایعات نیاز به تعویض داشته باشد.

  اجزای سازدهنی کروماتیک

  تعمیر سازدهنی

  تعمیر سازدهنی مانند هر حرفه ی دیگر نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. سازدهنی به دلیل ابعاد کوچک آن از حساسیت بالایی برخوردار است. به همین خاطر در بحث سرویس سازدهنی خود، حتما مراقب سودجویان و افراد بدون مهارت باشید.

  توجه داشته باشید که سرویس سازدهنی، تعویض وینسیور ها و تیغه ها نیاز به مهارت بالایی دارد. هیچ وقت سعی نکنید خود اقدام به تعمیر سازهنی خود کنید در این صورت ممکن است خسارات جبران ناپذیری به ساز وارد شود.

  رید پلیت های سازدهنی که جزو حساس ترین و ظریف ترین قطعات سازدهنی میباشند بسیار ارزشمند و مهم هستند. رید پلیت محصل اتصال ویندسیور ها و تیغه های سازدهنی میباشد به همین دلیل باید بسیار مراقب آن ها بود و از هرگونه اقدام خود سرانه جهت رفع مشکل آن خودداری کرد.

  کوک سازدهنی

  کوک سازدهنی برای بالا نگه داشتن کیفیت صدا و انگیزه شما بسیار مهم است. عده ای تصور میکنند سازدهنی بخاطر ساختار منحصر به فرد آن نیاز چندانی به کوک ندارد که باید بگویم اشتباه است. در سازهای مختلف مانند گیتار کوک کردن بسیار راحت و سریع انجام میشود و این دسته سازها ممکن است به سرعت از کوک خارج شوند و نیاز به کوک پیاپی داشته باشند.

  اما سازدهنی به دلیل ساختار خاص آن مدت طولانی تری کوک خود را نگه میدارد. یعنی شما تا چندین ماه (5 تا 6 ماه) میتوانید بدون نیاز به کوک از ساز خود استفاده کنید. ولی در صورت نیاز به کوک حتما باید به دست تکنسین معتبر سپرده شود. زیرا کوک سازدهنی نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد و کوچکترین خطا باعث آسیب جدی خواهد شد.

  در تصویر زیر نمونه ای از نت های سازدهنی را مشاهده میکنید که به دست تکنسین نواکده کوک شده است.

  لذت اصلی نوازندگی وقتیه که سازت کوک باشه!

  اگه میخوای لذت واقعی نوازندگی رو تجربه کنی بزن رو دکمه زیر !

  همین الان تماس بگیر

   

  برای تعمیر و کوک سازدهنی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

  واتس آپ 09017612001

  تماس مستقیم 09017612001

  نظرات برخی مشتریان

  خدمات تعمیر سازدهنی نواکده

  • تعویض ویندسیور ها
  • کوک سازدهنی
  • روغنکاری سیستم اسلاید
  • شستشو و جرم گیری
  • تعویض تیغه ها
  • تعویض بافر و فنر
  • عیب یابی ساز
  • شفاف سازی صدای ساز
  • سرویس سازدهنی

  گارانتی نواکده

  تعمیر سازدهنی یکی از دغدغه های نوازنده های سازدهنی میباشد که اکثرا نگران این هستند که در صورت بروز مشکل برای سازدهنی خود از چه کسی کمک بگیرند.

  لازم به ذکر است که کلیه ساز های موجود در مجموعه نواکده دارای گارانتی و ضمانت سلامت میباشند. و تمامی موارد ذکر شده در قسمت خدمات تعمیر سازدهنی در مدت زمان گارانتی به صورت رایگان انجام میشود.

  مواردی که شامل گارانتی نمیشوند

  • مجموع شکستگی های فیزیکی. ناشی از افتادن، حمل و نقل، ضربه خوردن به ساز. چه به صورت عمد چه غیر عمد به تشخیص تکنسین نواکده.
  • صدمات وارد شده به دلیل گرما دیدگی بیش از حد یا ورود بخار های سمی به داخل ساز.
  • ایرادات وارد شده به دلیل نم زدگی یا رطوبت بالا یا نفوذ مایعات به داخل ساز.
  • صدمات وارد شده به دلیل عدم دقت در نگهداری و مراقبت از سازدهنی.
  • باز کردن با هدف سرویس یا تعمیر، به وسیله خود نوازنده یا هر شخص دیگری غیر از تکنسین نواکده.

  SERTIFICATE

  هزینه تعمیر سازدهنی چه مقدار میباشد؟

  هزینه های تعمیر سازدهنی بستگی به نیاز ساز شما دارد. بعد از عیب یابی تمامی ایرادات ساز شما، به شما اطلاع داده میشود. و بعد از اطلاع رسانی در صورت تمایل تعمیر ساز شروع میشود. مقدار هزینه مورد نیاز برای کوک یا تعمیر ساز شما همراه با ایرادات اطلاع رسانی میشود.

  خدمات تعمیر به چه صورت انجام میشود؟

  از خدمات تعمیر سازدهنی که در این مقاله به آن اشاره کردیم آنهایی برای ساز شما انجام میشود که ساز شما نیاز داشته باشد یا خود شما تمایل به رفع آن ها داشته باشید. تمامی این خدمات با هماهنگی شما و کاملا تخصصی انجام خواهد شد.

  در صورت عدم رضایت از تعمیر ساز چه کنیم؟

  تا به امروز گزارشی مبنی بر عدم رضایت بابت تعمیر، سرویس یا کوک سازدهنی به دست ما نرسیده ولی در صورت نارضایتی شما ساز شما مجدد و به صورت کاملا رایگان با هزینه پست رایگان سرویس میشود.

   

   

   

  این صفحه چقدر برات مفید بود؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴۱ رای