• بهترین مارک سازدهنی موضوعی است که میخواهیم در این مقاله در مورد آن صحبت کنیم. با مطالعه این مقاله سوالات بسیار مهمی در مورد نحوه خرید سازدهنی و یا اینکه کدام سازدهنی بهتر است پاسخ داده میشود. سازدهنی با اینکه تاریخچه ای طولانی دارد اما به تازگی محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است. امروزه هر شخصی با شنیدن صدای سازدهنی علاقه بسیار زیادی در خود حس میکند که آموزش این ساز جذاب را شروع کند.

  بسیاری از ما از دوران کودکی خاطرات بسیاری با صدای ساز دهنی داریم و در بین اسباب بازی هایمان یک سازدهنی رنگی کوچک داشته ایم. به همین دلیل با شنیدن یا دیدن این ساز سریعا خاطرات کودکی زنده میشود.

  بهترین مارک ساز دهنی

  قبل از خرید سازدهنی ابتدا با مارک های معتبر آن آشنا شوید. به دلیل گستردگی موسیقی امروزه شرکت ها دست به ساخت سازدهنی های متفاوت با مارک ها و برند های متنوع زده اند. اما سوالی که اکثر هنرجویان یا علاقمندان به ساز دهنی دارند این است که چه مارکی بهتر است؟ چه مارکی برای شروع یادگیری مناسب است؟

  ساز دهنی مارک های متفاوتی دارد اما ما میخواهیم سه مارک از بهترین و محبوب ترین مدل ها را به شما معرفی کنیم. این 3 مارک سالهاست که به دست نوازندگانی با سطح های مختلف امتحان خود را پس داده اند. شما در هر سطحی که هستید میتوانید با خیالی آسوده ساز مورد علاقه خود را از بین این 3 مارک انتخاب و خریداری کنید.

  در بین این سه مارک، سازدهنی هایی ارزان قیمت برای شروع یادگیری، ساز دهنی هایی میان رده و قیمت متوسط و در نهایت سازدهنی هایی با قیمتی بالاتر که کیفیتی بینظیر دارند و گزینه بسیار مناسبی برای یک نوازندگی حرفه ای میباشند یافت میشود.

  سازدهنی سوزوکی

  مارک سوزوکی یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین مارک های ساز دهنی میباشد که همه روزه به طرفداران آن اضافه میشود. سازدهنی سوزوکی محصول کشور ژاپن میباشد که با تکنولوژی بروز و برتر توانسته دست به ساخت با کیفیت ترین سازدهنی ها بزند.

  سوزوکی نزدیک به یک قرن است که در این حرفه فعالیت دارد و توانسته یکی از زیباترین صداهای سازدهنی را به خود اختصاص دهد. متریال استفاده شده در ساخت سازدهنی های سوزوکی باعث شده طول عمر بسیار بالایی داشته باشند. از طرفی با صدای شفاف و دلنشین خود میتوانند هر نوازنده ای را به سمت خود بکشد.

  استفاده از متریال با کیفیت در ساخت ساز دهنی باعث میشود ساز شما به ندرت به تعمیر نیاز پیدا کند. شما میتوانید تنها با سرویس دوره ای ساز خود، که شامل کوک و شفاف سازی صدا میشود، از ساز خود تا چندین سال استفاده کنید و لذت یک نوازندگی دلنشین را تجربه کنید.

  ساز دهنی سوزوکی تلاش کرده محصولاتی را برای سلیقه های مختلف تولید کند. تنها سلیقه در خرید لازم نیست. فاکتور های دیگری مانند زیبایی و توان خرید نیز مورد نظر میباشد. اینکه یک علاقمند به سازدهنی بتواند در بین بهترین مارک سازدهنی گزینه ای با کیفیت، زیبا با قیمتی مناسب را به دست آورد.

  قیمت سازدهنی از مهمترین فاکتور ها میباشد چرا که ابتدایی ترین تصمیم ممکن است قیمت سازدهنی ها باشد. سعی کنید هیچ گاه به سراغ سازهای خیلی ارزان قیمت نباشید. چرا که ممکن است این سازها تقلبی باشد یا از متریال بی کیفیتی در ساخت آن استفاده شده باشد. از این رو ممکن است هم متضرر شوید هم نسبت به یادگیری این ساز دل سرد شوید.

  معرفی بهترین گزینه از بهترین مارک ساز دهنی

  یکی از بهترین گزینه ها سازدهنی سوزوکی مدل SCX 48 میباشد. این مدل زیبا دارای 12 سوراخ میباشد که گستره ی صدایی برابر با 3 اکتاو صدای کامل را در اختیار شما قرار میدهد. سازدهنی سوزوکی scx48 یک ساز دهنی میان رده از نظر قیمت و یک سازدهنی سطح بالا از نظر جنس صدا و کیفیت ساخت میباشد.

  به طوری که شما با پرداخت هزینه ای برای یک سازدهنی میان رده، در اصل صاحب یک سازدهنی با کیفیت و زیبا شده اید که میتوانید حتی در سطح حرفه ای نیز از آن استفاده کنید. به جرات میتوان گفت با خرید این سازدهنی، خرید بعدی شما یک دهه بعد خواهد بود.

  بهترین مارک سازدهنی سوزوکی

  بهترین مارک سازدهنی یعنی یک انتخاب همیشگی!

  ساز مورد علاقه خودتو از بین بهترین مارک ها انتخاب کن!

  بریم انتخاب کنیم

   

  سازدهنی هوهنر

  یکی دیگر از بهترین مارک های سازدهنی، متعلق به شرکت هوهنر میباشد. این شرکت که مبدا آن کشور آلمان میباشد حدود یک قرن است که در ساخت سازدهنی های متفاوت فعالیت دارد و توانسته سازهایی با کیفیت و خوش صدا را تولید و به سراسر جهان عرضه کند.

  ساز دهنی هوهنر یک رقیب سرسخت برای برند سوزوکی میباشد. این دو برند در تلاشند سازهایی بسیار با کیفیت و در خور نوازندگان و علاقمندان به سازدهنی و موسیقی را تولید کنند. برند هوهنر نیز همواره سعی کرده سازدهنی هایی با کیفیت و شکیل را با طرح ها و قیمت های متنوع تولید کند.

  تا بتواند در بین طرفداران خود جوابگوی نیاز همه باشد و در هر سطح و قیمتی، گزینه ای پیش روی شما قرار دهد. بسیاری از اساتید در بین سازدهنی های میان رده سعی میکنند از مارک های سوزوکی و هوهنر به هنرجویان خود پیشنهاد دهند. این دو مدل همسو با هم میتواند سازی برای چندین سال استفاده را در اختیار شما قرار دهند.

  معرفی دو سازدهنی هوهنر

  در بین سازدهنی های هوهنر مدل های متنوعی وجود دارد که میتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و آموزش سازدهنی را شروع کنید. یکی از این مدل ها ساز دهنی دیسکاوری 48 میباشد که علاوه بر کیفیت بالا قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

  بدنه ی این سازدهنی از جنس ABS میباشد که مقاومت بالایی به ساز بخشیده است. قسمت دهنی این ساز نیز از جنس ABS میباشد. استفاده از این پلاستیک در ساخت دهنی ساز دهنی باعث میشود لغزندگی بسیار خوبی داشته باشد و بتوانید به راحتی لب های خود را بر روی ساز لغزش دهید.

  این سازدهنی با توجه به قیمت بسیار مناسبی که دارد پاسخدهی بسیار بالایی دارد و میتوانید اجراهای کاملی را با آن تجربه کنید.

   

  بهترین مارک سازدهنی هوهنر

  مدل دیگری در بین سازدهنی های هوهنر که میتوان آن را در دسته ساز دهنی های میان رده قرار داد، سازدهنی هوهنر CX12 black میباشد. مهمترین ویژگی این سازدهنی بدنه ی یک پارچه آن میباشد. این بدنه ی یک پارچه باعث شده است نگهداری آن بسیار راحت تر باشد.

  دست گرفتن این سازدهنی با بدنه ای یک پارچه باعث میشود شما حس فوق العاده ای را تجربه کنید. از طرفی این بدنه به شما اجازه میدهد که به خوبی ساز خود را نظافت کنید.

  سازدهنی cx12 blak

  سازدهنی ایستاپ

  در بین بهترین مارک ساز دهنی، میرسیم به برند ایستاپ که در تلاش بوده سازهایی ارزان قیمت اما با کیفیت را تولید کند و در اختیار علاقمندان به سازدهنی قرار دهد. ساز دهنی ایستاپ مخصوص کسانی است که میخواهند برای شروع یادگیری، سازی ارزان قیمت را تهیه کنند.

  برند ایستاپ که ساخت کشور چین میباشد کیفیتی قابل قبول و مورد تایید اساتید موسیقی دارد. این سازدهنی برای شروع یادگیری گزینه ی خوبی میباشد اما توجه داشته باشید برای رسیدن به سطح حرفه ای نیاز است ساز خود را نیز ارتقا دهید.

  البته این بستگی دارد به اینکه شما کدام مدل سازدهنی ایستاپ را خریداری کنید.

  معرفی دو مدل سازدهنی ایستاپ

  یکی از ارزان ترین سازهای ایستاپ مدل کینگ دریم میباشد. این سازدهنی را به اسم ارزان ترین سازدهنی با کیفیت نیز میشناسند. یعنی شما اگر به دنبال ارزان ترین سازدهنی با کیفیت هستید، بدون شک بهترین گزینه برای شما سازدهنی کینگ دریم میباشد.

  تعداد بسیاری از هنرجویان کلاس های آنلاین مجموعه نواکده این ساز را تهیه کرده اند و با توجه به اینکه این هنرجویان زیر نظر ما هستند به طور منظم کیفیت سازهای آن ها مورد بررسی قرار میگیرد تا بتوانیم کیفیت سازها را زیر نظر داشته باشیم.

  سازدهنی king dream

  در پایان مقاله بهترین مارک سازدهنی میرسیم به مدل دیگری در برند ایستاپ. سازدهنی eap 12 یکی از پر طرفدار ترین و زیبا ترین ساز دهنی های برند ایستاپ است که با ظاهر شیک خود انتخاب بسیار خوبی برای نوازندگی میباشد. شما با داشتن یک سازدهنی زیبا مانند Eap 12 مخصوصا رنگ آبی آن انگیزه نوازندگی را در خود چند برابر میکنید.

  بسیاری از سازدهنی Eap 12 blue برای هدیه دادن به عزیزانشان استفاده میکنند. هدیه ای زیبا و شکیل که صدای بسیار زیبایی دارد و میتواند انگیزه ای باشد برای تشویق به یادگیری این ساز زیبا و خوش صدا.

  سازدهنی ایستاپ Eap 12 blue

  به پایان مقاله بهترین مارک های سازدهنی رسیدیم. اکنون شما با این سه برند معتبر و با کیفیت آشنا شدید و میتوانید یک انتخاب مطمئن و جذاب داشته باشید. مجموعه نواکده به شما اطمینان میدهد ساز دهنی هایی اورجینال و با کیفیت را همراه با گارانتی معتبر در اختیار شما هنر دوست عزیز قرار دهد.

   

  از کجا میتوانیم این سازها را خریداری کنیم؟

  همینجا. در نواکده شما میتوانید بهترین مدل ها و با کیفیت ترین ها را انتخاب کنید. تمامی محصولات ما اورجینال و اصل میباشد و تماما دارای گارانتی معتبر میباشند.

  بازه استفاده از هر سازدهنی چه مقدار میباشد؟

  سازدهنی ها با توجه به کیفیت و متریال استفاده شده در ساخت آن ها یک بازه زمان برای استفاده دارد. اگر به سراغ سازهای ارزان قیمت بروید لازم است که بعد از یکی دو سال ساز خود را نیز ارتقا دهید. اما با خرید سازدهنی های میان رده میتوانید حتی در سطح حرفه ای نیز از آن ها استفاده کنید.

  این صفحه چقدر برات مفید بود؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای
  بازگشت به لیست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *