در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی برند یانمای
یکی دیگر از کمپانی‌های معروف دنیا برند یانمای است که مبدا آن هنگ کنگ میباشد. این برند فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع میکروفون و تجهیزات صدابرداری از سال 2010 شروع کرد.

این شرکت با طراحی زیبا و متفاوت سعی کرده میکروفون هایی بسیار مقرون به صرفه و جذاب تولید و عرضه کند تا بتواند جوابگوی سلیقه‌های خاص با کمترین هزینه باشد. شرکت یانمای از سال 2013 با تمرکز بر روی طراحی میکروفون‌های بی‌سیم و با‌سیم به یک تولید کننده انحصاری انواع میکروفون تبدیل شد.

امروزه میکروفون‌های برند یانمای در بیش از 30 کشور از جمله اروپا، ایران، روسیه، آمریکا و کانادا به فروش میرسد. به دلیل طراحی متفاوت و جذاب و قیمت مناسب میکروفون های این برند، در طی این سال ها محبوبیت بسیار زیادی کسب کرده است.
موارد استفاده میکروفون های برند یانمای yanmai
به طور کلی میکروفون‌ها با توجه به مشخصات و ویژگی‌هایی که دارند، هر کدام برای یک کاری مناسب است. یعنی طراحی و ساخت میکروفون‌ها برای برای کار ویژه و اختصاصی میباشد. این برند توانسته با طراحی‌های متنوع و با مشخصات و ویژگی‌های متفاوت، میکروفون هایی برای تولید محتوا، وکال، گیمینگ و ضبط صدای سازهای موسیقی تولید کند.

میکروفون های این برند با دارا بودن الگو قطبی های اومنی دایرکشنال و کاردیوئید و با قابلیت سوییچ بر روی الگو های مختلف میتوانند هر صدایی را در هر شرایطی ضبط کنند.