گارانتی نواکده

نواکده پیوسته در این فکر است که بستری مناسب برای مشتریان و هنرمندان عزیز فراهم آورد تا با خیال راحت بتوانند از خرید خود لذت ببرند. مهم ترین فاکتور در این بستر گارانتی و ضمانت نامه معتبر برای تمامی محصولات نواکده میباشد.

گارانتی و ضمانت نامه اطمینان خاطری است برای شما هنرمند عزیز تا بتوانید با خیالی آسوده، محصول مورد علاقه و مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. تمامی محصولات نواکده دارای ضمانت نامه و گارانتی یک ساله میباشند. این ضمانت نامه پس از ثبت اطلاعات مشتری برای وی ارسال خواهد شد.

مشاوره رایگان

شما در کنار این آسودگی خاطر بابت خرید، از مشاوره رایگان نیز برخوردار هستید. تیم نواکده از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی سوالات شما به صورت کاملا رایگان میباشد. چه در زمینه خرید محصولات یا ثبت نام کلاس های آنلاین میتوانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

گارانتی نواکده برای انواع سازدهنی

همانطور که گفتیم گارانتی نواکده برای تمامی محصولات سایت از جمله انواع سازدهنی میباشد. سازدهنی های کروماتیک به خاطر پیچیدگی و حساسیت بسیار بالایی که در ساخت آن ها وجود دارد نیازمند یک پشتیبانی قوی نیز میباشد.

شما باید ساز خود را از مجموعه ای خریداری کنید که آن مجموعه در قبال فروش ساز گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش را در اختیار شما قرار دهد. این، نشان از آن دارد که آن مجموعه از اصل و اورجینال بودن تمامی محصولات خود اطمینان لازم را دارد و میخواهد به مشتریان خود نیز این اطمینان را انتقال دهد تا با خیال راحت خرید خود را انجام دهند.

در نواکده تمامی محصولات کاملا اورجینال و اصل میباشند از این سو نواکده با اطمینان کامل خدمات پس از فروش و گارانتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

ساختار سازدهنی

ساختار این ساز بسیار ظریف و خلاقانه طراحی شده است. سازدهنی یا هارمونیکا از دسته ساز های بادی به شمار میرود.  تولید صدا در این ساز حاصل به ارتعاش درآمدن تیغه های موجود در داخل ساز میباشد. ارتعاش این تیغه ها به کمک مکش و دمش هوا صورت میگیرد. در سمت مخالف تیغه ها نیز قطعه های پلاستیگی ظریفی وجود دارد به نام ویندسیور.

ویندسیور ها وظیفه ذخیره هوا در ساز و هدایت هوای دمیده شده و مکیده شده به سمت هدف را دارند. هدف هر ویندسیور نتی است که ما قصد اجرای آن را داریم و در سوراخ مورد نظر آن عمل مکش و دمش هوا را انجام میدهیدم.

در سمت راست سازدهنی قطعه ای فلزی به نام اسلاید نصب شده است که قابلیت حرکت رفت و برگشتی دارد. ما به کمک اسلاید میتوانیم تمامی فواصل نیم پرده ای سازدهنی کروماتیک را اجرا کنیم. اسلاید فقط در سازدهنی های کروماتیک وجود دارد و سایر سازدهنی ها فاقد اسلاید میباشند.

تمامی این قطعات که در مورد سازدهنی توضیح داده شد ممکن است بعد ها دچار مشکل شوند. نواکده به شما اطمینان میدهد تمامی این مشکلات در مدت زمان گارانتی محصول به صورت کاملا رایگان برای شما انجام میشود.

کوک و سرویس سازدهنی

سازدهنی شما به دلیل استفاده مکرر و روزانه ممکن است پس از مدتی نیاز به سرویس و کوک مجدد داشته باشد. تمامی این خدمات در زمان گارانتی به صورت کاملا رایگان برای شما انجام میشود و لازم نیست برای هیچ یک از آنها مبلغی را پرداخت کنید.

سرویس و کوک عملی است که برای هر سازی در یک مدت زمان خاصی باید انجام شود. انجام منظم این کار باعث افزایش طول عمر ساز شما و همینطور افزایش کیفیت صدای آن خواهد شد. سرویس و کوک ساز تاثیر مستقیم بر روی صدای آن خواهد داشت و این کار باعث میشود شما از نوازندگی با ساز خود لذت بیشتری ببرید.

بالا نگه داشتن انگیزه و شور و اشتیاق نوازندگی و آموزش، کاری است که شما باید همواره به آن توجه داشته باشید. یکی از راه های بالا نگه داشتن انگیزه مراقبت از سز خود میباشد.

خدمات گارانتی و تعمیر سازدهنی نواکده

تمامی خدماتی که به دست تکنسین نواکده در این مجموعه انجام میشود به صورت فهرستی در زیر قرار داده شده است.

 • عیب یابی ساز
 • تعویض تیغه ها
 • کوک سازدهنی
 • تعویض بافر و فنر
 • تعویض ویندسیور ها
 • شستشو و جرم گیری
 • شفاف سازی صدای ساز
 • روغنکاری سیستم اسلاید

مواردی که شامل گارانتی نمیشوند

 • صدمات وارد شده به دلیل عدم دقت در نگهداری و مراقبت از سازدهنی.
 • ایرادات وارد شده به دلیل نم زدگی یا رطوبت بالا یا نفوذ مایعات به داخل ساز.
 • صدمات وارد شده به دلیل گرما دیدگی بیش از حد یا ورود بخار های سمی به داخل ساز.
 • باز کردن با هدف سرویس یا تعمیر، به وسیله خود نوازنده یا هر شخص دیگری غیر از تکنسین نواکده.
 • مجموع شکستگی های فیزیکی. ناشی از افتادن، حمل و نقل، ضربه خوردن به ساز. چه به صورت عمد چه غیر عمد به تشخیص تکنسین نواکده.