در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

سازدهنی سوان swan

برند سوان swan یک برند چینی میباشد. این برند در ساخت سازدهنی و ملودیکا فعالیت دارد اما تمامی محصولات این کمپانی در دسته سازهای ارزان قیمت به حساب می آید. به طور مثال سازدهنی های این کمپانی گزینه مناسبی برای شروع یادگیری میباشند.

عده ای به دنبال سازهای ارزان قیمت برای شروع میباشند و تمایلی ندارند برای شروع یادگیری هزینه ی زیادی بپردازند. برای این دسته افراد سازدهنی های برند سوان گزینه بسیار مناسبی است. البته توجه داشته باشید که ارزان بودن سازدهنی تا جایی باید مد نظر قرار گرفته شود که به کیفیت ساز لطمه وارد نکند.

این کمپانی توانسته با کیفیتی قابل قبول سازی ارزان قیمت را تولید کند که رضایت برخی نوازندگان را جلب کند. از طرفی این مدل سازدهنی هایی که ارزان قیمت هستند را بسیاری برای کادو دادن به عزیزانشان انتخاب میکنند.

یک هدیه زیبا و خواستنی که ممکن است قدمی باشد برای وارد شدن به دنیای بزرگ این ساز کوچک.
ویژگی سازدهنی سوان
سازدهنی سوان یکی دیگر از برند های تولید سازدهنی میباشد. در دنیای بزرگ این ساز کوچک یعنی سازدهنی یا هارمونیکا، شرکت های مختلفی به تولید این ساز جذاب روی آورده اند.

یکی از این شرکت ها با برند سوان مطرح شده است که دست به ساخت سازدهنی هایی با قیمت پایین و کیفیتی متوسط زده است. شروع آموزش سازدهنی با این ساز میتواند شروع خوبی باشد، یک شروع با هزینه ای کم.

این برند متعلق به کشور چین میباشد. سازدهنی های چینی در دسته سازهای ارزان قیمت قرار دارند. این سازدهنی ها میتوانند پاسخگوی قشر متوسط یا حتی ضعیف جامعه نیز باشند.

این برند سعی کرده سازدهنی هایی با قیمت ارزان اما کیفیتی قابل قبول تولید کنند تا بتوانند نیاز هنرجویان را برای شروع یادگیری براورده کنند. خرید سازدهنی کروماتیک سوان را به مبتدیان و نو آموزان پیشنهاد میکنیم.
ویژگی های سازدهنی سوان
مهم ترین ویژگی سازدهنی سوان قیمت بسیار مناسب آن است. برای خرید سازدهنی یکی از مهمترین قاکتور ها قیمت سازدهنی میباشد. شما باید در کنار کیفیت سازدهنی به قیمت آن نیز توجه کنید.

اگرچه این مدل سازدهنی قیمت متوسط به پایینی دارد ولی شما میتوانید با این سازدهنی اکثر نت ها و آهنگ های سازدهنی را اجرا کنید.

این مدل نمونه ی یک سازدهنی ارزان قیمت و با کیفیت است. عده ای آن را به اسم ارزان ترین سازدهنی با کیفیت قبول دارند.

برای کسانی که میخواهند یادگیری را شروع کنند و برای ابتدای مسیر سازدهنی ارزانی تهیه کنند، سازدهنی سوان توصیه میشود. شما میتوانید با این سازدهنی از تکنیک های سازدهنی کروماتیک نیز  در نوازندگی خود استفاده کنید.

سازدهنی های ارزان تر نیز در بازار وجود دارد ولی به هیچ وجه کیفیت آنها تایید نمیشود.

قابل قبول بودن کیفیت سازدهنی سوان علاوه بر صدای آن به متریال استفاده شده در ساخت آن نیز برمیگردد.

سازدهنی های بی کیفیت معمولا قابل تعمیر نیستند و لوازم آن ها به راحتی پیدا نخواهد شد. این سازدهنی ها معمولا به سرعت از کوک خارج میشوند و برای کوک مجدد به مشکل میخورند.

اما این برند از این جهت آزمایش های خود را گذرانده و نمره قبولی را کسب کرده است.
معرفی چند سازدهنی سوان
در اینجا میخواهیم چند مدل سازدهنی سوان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهتر با آن ها آشنا شوید.

در ابتدا به ارزان ترین مدل سازدهنی سوان میپردازیم.
سازدهنی سوان 1040

سازدهنی سوان 1040 یکی از ارزان ترین و پر طرفدار ترین سازدهنی ها میباشد. این سازدهنی در دسته ساز های ارزان قیمت با کیفیتی قابل قبول قرار گرفته است.

این سازدهنی دارای 10 سوراخ میباشد، یعنی قادر است صدایی به وسعت 2/5 اکتاو را در اختیار شما قرار دهد.

اگر میخواهید برای شروع نوازندگی، سازی ارزان قیمت تهیه کنید حتما به سراغ این مدل بروید. این سازدهنی میتواند شما را تا سطح نیمه حرفه ای همراهی کند. ولی توجه داشته باشید پس از رسیدن به سطح نیمه حرفهای نیاز خواهید داشت ساز خود را ارتقا دهید.
سازدهنی سوان 1248

سازدهنی سوان 1248 یکی دیگر از مدل های ارزان قیمت سوان میباشد. اما به نسبت مدل قبلی ظاهری زیبا تر و کیفیتی بالاتر دارد. این ساز نیز گزینه بسیار مناسبی برای شروع یادگیری میباشد.

سازدهنی سوان 1248 دارای 12 سوراخ میباشد. یعنی شما میتوانید صدایی با وسعت 3 اکتاو کامل را در اختیار داشته باشید.

به دلیل ظاهری شیک و زیبا، بسیاری این سازدهنی را به عنوان هدیه به عزیزان خود میدهند. یک سازدهنی زیبا و شیک به عنوان هدیه میتواند سکوی پرتابی باشد برای شروع یادگیری سازدهنی.
چرا باید از نواکده خرید کنیم؟
نواکده که مدت هاست در فروش سازدهای بادی نظیر سازدهنی و ملودیکا فعالیت دارد به شما اطمینان میدهد که میتوانید سازی با کیفیت و اصل را در اینجا انتخاب و تهیه کنید. نواکده تمامی سازهای خود را با ضمانت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

همچنین نواکده علاوه بر خرید و آموزش، خدمات تعمیر سازدهنی را نیز برای شما فراهم کرده تا بتواند به خوبی تمام نیازهای شما را براورده کند.
آیا برای یادگیری باید سازی ارزان قیمت تهیه کرد؟
شما میتوانید برای شروع یادیگری سازی ارزان قیمت تهیه کنید. این تماما به تصمیم شما بستگی دارد. اما توجه داشته باشید این بحث تا جایی بازدهی دارد که شما به کیفیت ساز نیز توجه داشته باشید.
سازدهنی خود را چه زمانی باید عوض کنیم؟
اگر برای شروع یادگیری به سراغ سازدهنی سوان آمده اید باید توجه داشته باشید که این ساز نمیتواند برای همیشه نیاز شما را براورده کند. زمانی که شما به سطح حرفه ای نزدیک میشوید باید ساز خود را نیز به سطح حرفه ای برسانید.